Про компанію

Кампанія  "Технофильтр Україна"  пропонує устаткування для фільтрації рідких і газоподібних середовищ, водопідготовці, холодильне устаткування і  устаткування розлива. Ми працюємо з підприємствами  лікеро-горілчаній, фармацевтичній промисловості, биотех­нологии і медицини, хімії і мікроелектроніки, индуст­рии продуктів харчування і напоїв.

Нашими клієнтами є:

- харчова, лікеро-горілчана промисловість: ЛВЗ "Хортиця", "Союз Виктан", "Олімп", "Немиров", завод марочних вин "Инкерман", винзавод "Шабо", ТМ "Смарагд"(мінеральна вода) та ін.;

- медицина: фармацевтичні заводи "Фармак", "Дарниця", "Здоров'я", "Галычфарм", "Львовдиолик" та ін.

Наша продукція конкурентно здатна з оптимальним відношенням ціна і якість в чому змогли переконатися наші шановані вище перераховані клієнти.

Фахівці компанії мають великий досвід роботи не лише  у Україні, але і країнах СНД, а також Заподно Європейських країнах, що дозволяє надавати споживете­лям інноваційні і економічно ефективні рішення завдань. Підприємство активно співпрацює у сфері унікальних технологій з отрослевыми і спеціалізованими Научноисследовательскими інститутами такими як: "УкрНИИспиртбиопрод", Інститут садівництва УААН.
 
 

Види діяльності

Кампанія ТОВ "Технофильтр-Україна", спеціалізується в області технологій мікрофільтрації рідин і газів, білкових препаратів, мед. препаратів і інфузійних розчинів. Пропонує підприємствам - виробникам алкогольних і безалкогольних напоїв системи фільтрації, призначені для освітлюючої, знепліднюючої, поліруючої і стерилізуючої фільтрації вин, водок, коньяків, кольорових лікеро-горілчаних виробів, пива, безалкогольних напоїв, соків, мінеральних вод, сиропів, олій і т.п

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Технофильтр-Украина,ООО
(основний офіс)

Україна, Київська, , пер.Червоногвардейский, 8, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create